Rozpoczęcie roku szkolnego

Msza Święta rozpoczynająca nowy rok szkolny 2020/2021 odbedzie się 1 września o godz. 18.00 w kosciele parafialnym. Serdecznie zapraszamy do kościoła uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców.

1. Ze względu na obostrzenia sanitarne rozpoczęcie roku ogranicza się tylko do spotkań z wychowawcą w celu przekazania uczniom niezbędnych informacji. W tym dniu zostaną rozdane uczniom podręczniki.
  2. Przed wejściem do budynku wszystkie osoby zakrywają usta i nos maseczką lub przyłbicą. Do szkoły wchodzą TYLKO uczniowie,  ich opiekunowie pozostają na zewnątrz.
  3. Po wejściu do budynku szkoły dezynfekują ręce i wykonują polecenia pracowników szkoły.
  4. Po udaniu się do klas na spotkanie z wychowawcami uczniowie mogą zdjąć maseczkę lub przyłbicę.
  5. Poruszanie się i przebywanie w strefie wspólnej (korytarze szkolne) zostaje ograniczone do niezbędnego minimum wyłącznie za zgodą Dyrektora szkoły.