Zbiórka charytatywna

Nasza szkoła włączyła się w zbiórkę charytatywną, której celem jest wybudowanie hospicjum dla dzieci chorych onkologicznie. „Dom Aniołków” powstaje w Zaleszanach (na granicy województwa podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego).

W dniu 04.11.2020 r. przeprowadzono zbiórkę w przedszkolu i klasach I-III. Młodzi uczniowie wykazali się dużą empatią i chętnie wspomagali akcję. Serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom za przekazane środki oraz Ani Kicie, która w ramach wolontariatu pomagała w przeprowadzeniu kwesty.

Akcja prowadzona przez Fundację Z Serca Dla Serca kończy się 31 grudnia 2020 roku. Jeżeli są jeszcze osoby, które będą chciały wesprzeć zbiórkę, proszone są o kontakt ze szkolnym koordynatorem.

Agata Rakoczy