Szkolne Pakiety Multimedialne

Nasza szkoła znalazła się wśród placówek, do których Państwowy Instytut Badawczy NASK – operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – przekazał tablety wraz z usługą dostępu do internetu w formie „Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE”.

„Szkolne Pakiety Multimedialne OSE” stanowią formę wsparcia dla szkół, realizowaną przez Ministra Cyfryzacji, udzielonej w ramach projektu budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Sprzęt będzie stanowić zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli wymierną pomoc, która przyczyni się do usprawnienia procesu edukacji cyfrowej, dostępu do treści edukacyjnych w sieci, a także konieczności do realizacji zdalnego nauczania.

W dniu 23 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego miały okazję zapoznać się z programami edukacyjnymi  na nowych tabletach. Zostały zaznajomione z obsługą urządzenia przez Panią Halinę Lejkowską. Dzieci bardzo cieszyły się z nowej pomocy dydaktycznej, z której jeszcze nieraz będą mogły skorzystać.