Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla solenizantów, bo przecież tak wiele im zawdzięczamy.
Ten dzień należy uczcić w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości. Niejednym zakręci się łza w oku.
W dniu 22 stycznia o godz. 10;00 jak co roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowali uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią Wandą Wojdyłą.
Uczniowie okazali swój szacunek, miłość i przywiązanie piosenką, wierszem i samodzielnie wykonaną laurką.
Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne, które nie pozwoliły na bezpośrednie uczestnictwo w tej uroczystości, uczniowie przygotowali filmik, w którym wyrazili swoją wdzięczność i szacunek dla Dziadków.
Do życzeń wnuków i wnuczek w zdrowiu i szczęściu na dalsze lata życia dołączają się: Pan Dyrektor, grono pedagogiczne i cała społeczność szkolna.