Szkoła Podstawowa im. Ks. Dr Józefa Jałowego

Kalendarium

Środa, 2020-11-25

Imieniny: Elżbiety, Katarzyny

Maile służbowe nauczycieli

Maile służbowe do nauczycieli

Imię i nazwisko nauczyciela

Adres mailowy

Dyrektor Dariusz Dziedzic

dariuszdziedzic@spprzeczyca.szkolnastrona.pl

Marta Augustyn

augustynm@spprzeczyca.szkolnastrona.pl    

Paweł Batycki

batycki@spprzeczyca.szkolnastrona.pl       

Ks. Robert Ciastoń

ciastonr@spprzeczyca.szkolnastrona.pl   

Ks. Edward Janikowski

janikowski@spprzeczyca.szkolnastrona.pl  

Karolina Cichowska Podraza

cichowskak@spprzeczyca.szkolnastrona.pl    

Małgorzata Curkowicz

curkowiczm@spprzeczyca.szkolnastrona.pl   

Barbara Grzesiakowska

grzesiakowska@spprzeczyca.szkolnastrona.pl           

Halina Lejkowska

lejkowska@spprzeczyca.szkolnastrona.pl   

Barbara Nowak

nowakb@spprzeczyca.szkolnastrona.pl   

Bożena Nycz

nyczb@spprzeczyca.szkolnastrona.pl 

Urszula Przybyło

przybylou@spprzeczyca.szkolnastrona.pl   

Agata Rachowicz

rachowicza@spprzeczyca.szkolnastrona.pl   

Agata Rakoczy

rakoczya@spprzeczyca.szkolnastrona.pl    

Renata Rams

ramsr@spprzeczyca.szkolnastrona.pl    

Wiesława Skocz

skoczw@spprzeczyca.szkolnastrona.pl     

Andrzej Szot

andrzejszot@spprzeczyca.szkolnastrona.pl

Wanda Wojdyła

wojdylaw@spprzeczyca.szkolnastrona.pl