Mam talent

Szkolny konkurs „Mam talent”

W dniu 1 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbył się konkurs „Mam talent”, który adresowany był do wszystkich uczniów. Głównym celem konkursu było rozwijanie kreatywności i zainteresowań uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, jak również tworzeniu pozytywnego klimatu szkoły.

W konkursie wzięło udział 11 solistów i 1 zespół. Tego dnia każdy uczestnik miał na scenie swoje „5 minut”. Mogliśmy podziwiać talenty wokalne, muzyczne,  sportowe, kabaretowe i recytatorskie. Ze względu na różnorodność występów i na wysoki poziom każdego z nich, zdaniem jury wszyscy uczestnicy zasłużyli na ogromne wyróżnienie. Każdy talent został nagrodzony nagrodami rzeczowymi i dyplomem. Wielkie brawa za odwagę i pełne zaangażowanie!

Oto wyniki:

1 miejsce - Lena Pruchnik

2 miejsce – Natalia Sobczyk

3 miejsce – Weronika Kita

1 miejsceEx aequo – Szymon Chajec, Maja Pruchnik

2 miejsce – Amelia Bartnik

3 miejsce – Anna Kita

Nagroda publiczności dla uczniów klasy 8 (Filip Przybyło, Marcel Papiernik, Bartek Socha) za scenkę w języku niemieckim

A teraz sami spójrzcie… niesamowite emocje, dobra muzyka i wspaniała zabawa!