Biegi przelajowe

W dniu 7 października 2022 r. odbyły się BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR BURMISTRZA BRZOSTKU.Tym razem przy pięknej pogodzie zgromadziło się na obiekcie sportowym  mnóstwo uczniów ze wszystkich szkół  z terenu gminy. Uczniowie naszej szkoły startowali i rywalizowali w trzech kategoriach  wiekowych.Najlepsi tradycyjnie zostali nagrodzeni statuetkami, medalami i dyplomami. Z naszej szkoły dwoje uczniów stanęło na podium.

W kategorii klas 1-3 dziewcząt I miejsce zajęła Lena Papiernik, zaś

uczeń Kacper  Baran w kategorii klas 4-6 chłopców III miejsce.

Ostatecznie po podliczeniu wyników w klasyfikacji ogólnej Szkoła Podstawowa w Przeczycy  zajęła  IV miejsce  .

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w imprezie i startujemy za rok!

Marta Augustyn