Postacie z warzyw i owoców

Okazuje się, że warzywa i owoce są nie tylko bogatym źródłem witamin, ale dostarczają również mnóstwo świetnej zabawy. Klasa druga na zajeciach poznawała wartości odżywcze owoców i warzyw, opisywała warzywa wg planu, a następnie z warzyw dzieci czarowały różne postacie. Podczas zajeć dzieci cechowało skupienie, spostrzegawczość, uważność, dokładność, pomysłowość przy wykonywaniu przepięknych prac. A swiadczą o tym bajkowe postacie z warzyw i owoców przedstawione na zdjeciach. Wszystkie dzieci włożyły wiele serca i zaangażowania podczas tworzenia własnych projektów. Prace zostały wyeksponowane i zachwycają swoją rozmaitością pomysłów. Dzieciom serdecznie dziękuję za trud, zaangażowanie, gratuluję pomysłowości oraz zachęcam do jedzenia warzyw i owoców.

Halina Lejkowska