Wycieczka do promiennego zamku

18 pażdziernika2022r .dzieci z oddziału przedszkolnego [wraz z rodzicami],uczniowie klas I-III pod opieką p. M. Curkowicz, p. Wojdyły, p .K. Cichowskiej- Podrazy wyruszyły do Tarnowa, do sali zabaw "Promienny Zamek''.

Głównym celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. Pomimo tego że dla wszystkich uczestników był to pierwszy pobyt w tym miejscu doskonale się tam odnależli.

Był to czas rozwijania sprawności fizycznej, rozładowania dziecięcej energii ,ale i okazja do wspólnej, radosnej i spontanicznej zabawy. W tym wyjątkowym miejscu dzieci miały do dyspozycji labirynty ,zjeżdżalnie, baseny z piłkami, 'Krzywe lustra'' piłki do skakania,

itp. Zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Podopieczni korzystali ze wszystkich dostępnych w sali urządzeń z ogromnym entuzjazmem, świetnie sobie radząc.

Również przejazd autokarem dostarczył dzieciom z oddziału przedszkolnego wielu wrażeń-niektóre z nich jechały autobusem po raz pierwszy.

3 godziny zabawy minęlo bardzo szybko .Zadowoleni, pełni radości, ale i nieco zmęczeni wróciliśmy do Przeczycy, mając nadzieję, że kiedyś ponownie odwiedzimy Salę Zabaw w Tarnowie.