Kalendarium

Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Biegi przełajowe

W czwartek 29 września w Brzostku na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji  odbyły się biegi przełajowe dla uczniów szkół podstawowych. Tym razem przy pięknej pogodzie zgromadziło się na obiekcie sportowym  mnóstwo uczniów ze wszystkich szkół  z terenu gminy. Uczniowie naszej szkoły startowali i rywalizowali w trzech kategoriach  wiekowych. Najlepsi tradycyjnie zostali nagrodzeni medalami i dyplomami.

Uczennica Lena Papiernik wywalczyła I miejsce w kategorii dziewcząt  klas I- III, biegnąc na dystansie 250 metrów.

Uczeń Kamil Stawarz zajął III miejsce w kategorii chłopców klas IV-VI na dystansie 600 metrów , zaś Kacper Baran w kategorii chłopców starszych wywalczył IV miejsce biegnąc na 1000 metrów.

Ostatecznie po podliczeniu wyników szkoła grupowo   zdobyła IV miejsce.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w imprezie i startujemy za rok!