Dzień Babci i Dziadka 2024

"Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył Babcię i Dziadka"

21stycznia-Dzień Babci

22 stycznia -Dzień Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre i najlepsze.

W dniu 23 stycznia dzieci z Oddziału Przedszkolnego gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana niecierpliwie oczekiwały na zaproszonych gości nie mogąc doczekać się kiedy pojawią się w murach naszej szkoły. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie przygotowanym dla nich programie artystycznym. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz  tańce, które długo ćwiczyły na tę uroczystość.

W pięknej scenerii  i wyjątkowej atmosferze wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, wręczyły laurki i symboliczne upominki,a następnie zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać im  miłość i zrozumienie.

To była naprawdę wzruszająca, pełna uśmiechów i radości uroczystość. Szczęśliwe,rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwilę spędzone z wnukami.

Wychowawca i dzieci z Oddziału Przedszkolnego serdecznie dziękują wszystkim rodzicom za pomoc przygotowaniu tej wzruszającej uroczystosci-szczególne słowa podziękowania kierujemy do p.Beaty Czekaj, p. Piotra Mroczek, p Marietty Nowickiej,p Wioletty Wójcik, p.Edyty i Jacka  Prorok, p.Beaty Szady,

Małgorzata Curkowicz