"Tajemnice kosmosu" zajęcia w przedszkolu

"Tajemnice kosmosu"to temat minionego ,realizowanego w oddziale przedszkolnym tygodnia . W ramach programu, na zajęciach dydaktycznych dzieci przyswoiły sobie wiele interesujących wiadomości o kosmosie, planetach ,oraz otaczającym nas wszechświecie.Uwieńczeniem  związanych z kosmosem działań była ciekawa,eksperymentalna praca plastyczna "Galaktyka zamknięta w słoiku"-bardzo efektowną  interesującą ,a zarazem bardzo łatwą  do wykonania przez dzieci które pracowały z dużym zaciekawieniem i zaangażowaniem.

Do wykonania,"Kosmosu w słoiku"wykorzystane zostały słoiki,wata ,farby plakatowe, brokat i woda.

Końcowy  efekt prac przeszedł najśmielsze oczekiwania Dzieci były dumne z ich wykonania,zachwycone  swoimi pięknymi , kolorowymi  pracami.

Curkowicz Małgorzata