Święto Patrona Szkoły

Nasz Patron ks. dr Józef Jałowy

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami relacją z naszej niedawnej Akademii z okazji Dnia Patrona, która odbyła się 05 marca 2024 roku!

Niezwykłe wydarzenie było owocem zaangażowania uczniów klasy siódmej, którzy przygotowali niezapomniany program upamiętniający naszego szanowanego patrona, księdza Dr. Józefa Jałowego. Jedną z najbardziej wyjątkowych inicjatyw, jaką podjęli, było nagranie filmu, który oddaje hołd życiu i działalności księdza Jałowego. Ten poruszający film powstał dzięki determinacji i zaangażowaniu uczniów Kacpra Barana, Łukasza Barbarzaka, Amelii Truciny oraz Nadii Machury z klasy siódmej. Dodatkowo, zaangażowali oni uczniów z klas czwartej i szóstej, co dało pełny efekt w postaci niezwykłego dzieła.

Nie możemy także zapomnieć o wyjątkowym gościu, który zaszczycił nas swoją obecnością podczas Akademii - ks. prałacie Marcićkiewiczu. Jego opowieść o życiu i działalności naszego patrona była niezwykle inspirująca i pozostawiła niezatarte wrażenie w sercach wszystkich uczestników.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wasze zaangażowanie sprawiło, że obchody Dnia Patrona były niezapomniane i pełne głębokich emocji.

Karolina Cichowska-Podraza