Piosenka Obcojęzyczna

Dnia 18 kwietnia 2024 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej Curie w Kołaczycach odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Konkurs adresowany był do uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych . Celem konkursu było rozbudzenie w uczniach motywacji do nauki języków obcych , rozwijanie kompetencji językowych , kreatywności oraz wrażliwości poprzez kontakt z muzyką. Młodzież miała także możliwość rozwijania swojego talentu i zaprezentowania się przed szerszą publicznością. Młodzi wokaliści prezentowali piosenki w wybranych przez siebie językach obcych. Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl.V Amelia Bartnik, która wykonała piosenkę w języku angielskim ,,Another live". Amelia bardzo ładnie wykonała ten utwór. Otrzymała nagrody rzeczowe i dyplomy za udział w konkursie. Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Agata Rachowicz