Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Wycieczka do Krynicy

W dniu 16.04.2024 uczniowie naszej szkoły wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Januszkowicach wyruszyli na wycieczkę do pięknej, uzdrowiskowej Krynicy.

W wiosennej szacie Krynica okazała się pełna zieleni, kwiatów, spacerowiczów.

Zwiedziliśmy słynny deptak, mieliśmy okazję spróbować leczniczych wód zdrojowych w egzotycznej ,,Pijalni wód” w specjalnych kubkach. Jedną z atrakcji było oglądanie rewii na lodzie pt:,, Przygody Sindbada”, podziwialiśmy umiejętności taneczne aktorów w jeździe na łyżwach.

Ze względu na brak pogody i zimno udaliśmy się do Nowego Sącza, gdzie obejrzeliśmy film,, Kung Fu Panda 4”. Po zakończonym seansie obowiązkowo zaliczyliśmy McDonald i po zakupieniu pamiątek udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Mimo niepogody humory wszystkim dopisywały i szczęśliwie wróciliśmy do domu.